Projekt

Rezidenčný projekt PRI PARKU je tvorený dvoma šesťpodlažnými bytovými domami. Vyznačuje sa jednoduchými líniami a krásnou lokalitou v bezprostrednom dotyku s mestským parkom. Pešia dostupnosť centra Senice s mestským úradom, supermarketom, obchodmi, službami, so základnou a materskou školou ako aj so športovými areálmi je benefitom, ktorý získajú jeho obyvatelia.

Pre obyvateľov rezidenčného projektu PRI PARKU je k dispozícii 142 parkovacích miest, z čoho je 66 parkovacích miest umiestnených v parkingu na prízemí bytových domov. Na ďalších štyroch podlažiach sa v každom bytovom dome nachádza 56 bytov. Oba bytové domy sú prístupné dvoma schodiskami a dvoma výťahmi.

Príjemná výška bytových domov a bezprostredná blízkosť mestského parku vytvára z projektu PRI PARKU ideálne miesto pre bývanie. Projekt PRI PARKU ponúka 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty. Súčasťou každého bytu je balkón. K bytom patria komory, ktoré sa nachádzajú na rovnakom podlaží ako byty. Predpokladané odovzdanie bytov je plánované na december 2022.

Byty sú navrhnuté v modernom dizajne a budú odovzdané v štandarde s podlahami, obkladmi, dlažbami a sanitou v kúpeľni a interiérovými dverami. K bytom je možné doobjednať si priamo pri kúpe klimatizáciu a vonkajšie žalúzie, ktoré sú predmetom klientských zmien.

 

Mesto
 

Senica

Lokalita

Sadová ulica
pri Mestskom parku

Počet podlaží

5
1-izbové byty  24x
2-izbové byty  64x
3-izbové byty  24x
Bytový dom A

56 bytov

Bytový dom B

56 bytov

Počet parkovacích miest

142Údaje na tejto webovej stránke majú informatívny charakter a možu sa zmeniť.